Monday, 2022-06-27, 12:17:16
Вітаю Вас Guest | RSS

КАБІНЕТ ЗАВУЧА

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Total of answers: 52
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0


07:39:10
В Україні оновлять склад викладачів англійської мови

Для забезпечення якісного процесу викладання англійської мови необхідне оновлення особистого складу вчителів та викладачів англійської мови. Про це йдеться у плані заходів щодо підсилення вивчення англійської мови на період до 2020 року, що за повідомленням прес-служби МОН, був ухвалений за засідання уряду 10 березня.

Зокрема, у плані заходів щодо підсилення вивчення англійської мови зазначається, що інтеграція вітчизняної освіти до європейського та світового освітнього простору потребує володіння іноземними мовами на якісно новому рівні.

У Міносвіти зазначають, що затверджений план заходів складений з урахуванням вимог сучасного глобалізованого, інформаційно-технологічного суспільства та зорієнтований на модернізацію системи підготовки педагогічних працівників, удосконалення системи післядипломної освіти вчителя, запровадження міжнародних стандартів оцінювання для учнів, студентів, вчителів і викладачів.

Також у МОН підкреслюють, що існує нагальна потреба оновлення системи методичної підготовки майбутнього вчителя, що передбачає насамперед розроблення нових стандартів для всіх рівнів вищої освіти.

«Для забезпечення якісного процесу викладання англійської мови як у загальноосвітніх навчальних закладах, так і вищих навчальних закладах необхідне оновлення особистого складу вчителів/викладачів англійської мови як іноземної, що мають достатній рівень володіння англійської для викладання (рівень В2 і вище) та знайомі з сучасними методиками викладання англійської мови», - йдеться у плані заходів щодо підсилення вивчення англійської мови на період до 2020 року.

На сьогодні в Україні обов’язкове проходження курсів підвищення кваліфікації для вчителів проводиться один раз на 5 років. В той час як світова практика розвинутих країн рекомендує 2-3 рази в рік.

У Міносвіти наголошують, що програми з підвищення кваліфікації є застарілими, вичитуються не в повному обсязі та не мають достатнього мовного компоненту, який би підвищував або перевіряв рівень володіння іноземною мовою вчителя тієї чи іншої категорії.

Кваліфікація та рівень володіння іноземною мовою методистів інститутів післядипломної освіти потребує постійного вдосконалення та підтвердження через проходження міжнародної сертифікації.

«Вивчення іноземної мови потребує постійного моніторингу рівня навченості учнів, що дозволить вчасно виявити прогалини у системі навчання, скоригувати навчальний процес, переглянути навчальні матеріали з метою осучаснення та урізноманітнення форм і методів вивчення англійської мови», - повідомляють у Міністерстві освіти.

Запропоновані заходи щодо реалізації основних напрямів модернізації системи освіти зорієнтовані на вирішення таких основних завдань як: модернізація системи підготовки педагогічних працівників, - удосконалення системи післядипломної освіти, запровадження міжнародних стандартів оцінювання для учнів, студентів, вчителів та викладачів вищих навчальних закладів, поглиблення міжнародного співробітництва, ознайомлення з англомовними дистанційними ресурсами для учнів і вчителів, створення англомовного середовища через запровадження освітніх теле- та радіопрограм із вивчення англійської мови для різних категорій населення, організацію та проведення літніх мовних таборів, курсів тощо.

 

Освіта.ua
10.03.2016

Категорія: Актуально | Переглядів: 266 | Додав: Galina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  March 2016  »
SuMoTuWeThFrSa
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Copyright MyCorp © 2022