Середа, 2021-12-08, 21:49:58
Вітаю Вас Гість | RSS

КАБІНЕТ ЗАВУЧА

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 52
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Обдарована дитина

ОБДАРОВАНА ДИТИНА


 

2016/2017 навчальний рік


Олімпіади Конкурси


Наказ відділу освіти від 10.09.2015 № 180 "Про організацію роботи з обдарованими дітьми  в навчальних закладах району в 2015/2016 навчальному роцi" завантажити
Наказ МОН України від 07.09.2015 № 915 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році»  завантажити 

Наказ МОН України від 08.08. 2014 р. № 918 "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році завантажити
 


 

Результати участі команди Шкарівської ЗОШ
у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
у 2015/2016 н.р.

 

Олімпіада Учасники олімпіад Клас Учитель Результати
біологія Проволовська Анастасія 
Богінська Олена 
8
11
Гальченко Т.В. І
ІІІ
фізика Заболотній Ярослав 
Юзвенко Лілія 

11
Мазуренко В.В.
 
ІІІ
ІІ
українська мова і література Заболотній Ярослав
Руденко Ангеліна 
Проволовська Анастасія 
Хамаза Євгенія  
Мазуренко Яна 


8
9
11
Зубченко В.О.
Зубченко В.О.
Зубченко В.О.
Шкурко Л.О.
Зубченко В.О.
ІV
ІІ
І
ІІ
І
історія Хамаза Євгенія   9 Тіщенко А.В. 10
англійська мова Юзвенко Лілія 
Проволовська Анастасія 
11
9
Крутакова О.В. ІІ
ІІ
математика Мазуренко Дмитро 
Роговий Владислав
6
11
Мазуренко Ю.Б. 17
10
екологія Мазуренко Яна  11 Гальченко Т.В. ІІ
хімія Заболотній Ярослав
Мішустіна Валерія

8
Олексієнко О.М. ІІ
4
астрономія Бондаренко Максим
Юзвенко Лілія 
10
11
Мазуренко В.В. ІІ
ІІ
географія Голуб Богдан 
Зайцев Євгеній 
Бондаренко Максим 
9
10
10
Чайка Г.П. 9
ІІІ
ІІІ
інформатика Пархоменко Назар 10 Пархоменко Л.С. 4
трудове навчання Хамаза Євгенія  
Юзвенко Лілія 
9
11
Кочнєва С.В. І
І
інформаційні технології Пархоменко Назар 
Вовченко Влад
10
11
Пархоменко Л.С. І
ІІ
правознавство Пилипенко Юлія
Зайцев Євгеній
 
Наконечний Ілля
9
10
10
Тіщенко А.В. 5
5
ІІІ
 
  
Результати участі команди Шкарівської ЗОШ
у ІІ (районному) етапі конкурсів  у 2015/2016 н.р.
 
Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
 
Учень Клас Результат Учитель
Дзядевич Крістіна 3 6 Богінська І.О.
Проволовська Аліна 4 4 Перин Н.В.
Руденко Ангеліна ІІ Зубченко В.О.
Проволовська Анастасія 8 ІІ Зубченко В.О.
Хамаза Євгенія 9 4 Шкурко Л.О.
Мазуренко Яна 11 І Зубченко В.О.
 
 
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Учень Клас Результат Учитель
Даровська Дар’я 5 9 Шкурко А.О.
Пазюн Яна 5 10 Шкурко Л.О.
Сопотун Артем 6 10 Шкурко Л.О.
Руденко Ангеліна 4 Зубченко В.О.
Проволовська Анастасія 8 І Зубченко В.О.
Хамаза Євгенія Сергіївна 9 ІІ Шкурко Л.О.
Мазуренко Яна 11 ІІІ Зубченко В.О.
 
Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, І (районний) етап
Предмет Учень Клас Місце Учитель
Англійська мова Юзвенко Лілія 11 І Крутакова О.В.
Екологія Мазуренко Яна 11 І Гальченко Т.В.
 
Районний конкурс «Юний літописець»
Учень Клас Місце підготували
Степанова Софія 4 ІІІ Воронюк Н.Б.
Ярошевич А.П.
Сергієнко Юлія 7 а ІІІ
Богінська Олена 11 І

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Copyright MyCorp © 2021