![](http://osvitabc.ucoz.com/FOTO/konkurs_olijnik_2016.jpg)
Завідуюча бібліотекою Ганна Нагорна привітала конкурсантів, побажала їм перемоги та познайомила із членами журі: Анатолієм Кульчицьким – головою журі, Анжелікою Кисліциною – актрисою Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського, Марією Джурою – завідуючою сектором центральної бібліотеки для дітей, Юлією Харченко – провідним методистом по роботі з дітьми Білоцерківської районної ЦБС. З напутнім словом від адміністрації Білоцерківської міської ЦБС до учасників заходу звернулась Олександра Нагорна – головний бібліотекар відділу методичної та бібліографічної роботи.
Наші учні такожвзяли участь у цьому конкурсі: Гурич Анна (3 клас), Малюк Вікторія (3 клас), Ходисько Владислав (3 клас), Мішустіна Вікторія (6 клас), Тупчій Анастасія (7 клас), Лугова Вікторія (8-А клас), Гаврилюк Олександр (8-А клас), Мішустіна Валерія (9 клас).
Вітаємо Гурич Анну (3 клас) та Тупчій Анастасію (7 клас) з занятим ІІІ місцем!!!
Усі без виключення учасники отримали пам’ятні подарунки.